Download-software.dk RSS feed Thu, 27 Apr 2017 14:58:55 CEST Her får du en hurtig oversigt over de nyeste filer and artikler på Download-software.dk Download-software.dk http://download-software.dk/ Anti Explorator http://download-software.dk/anti-explorator Anti Explorator er det nyeste skud på stammen inden for antispywareprogrammer, som hjælper dig i kampen mod spyware. Programmet er… Ashampoo Burning Studio http://download-software.dk/ashampoo-burning-studio Skabe flotte og professionelle DVD og CD medier med Ashampoo Burning Studio.Programmet hjælper dig med at brænde alle typer af… Chili Antivirus til Macintosh http://download-software.dk/chili-antivirus-til-macintosh Der er ingen fornuftig grund til at udsætte din Macintosh computer de farer som lurer på internettet eller kan inficere… Norman Security Suite http://download-software.dk/norman-security-suite Norman Security Suite leverer antivirus-beskyttelse, firewall imod indtrængen, forældrekontrol, antispam filter og privatsfæreværktøjer til Windows-baserede computere. Norman tilbyder en rundhåndet… Norton Security with Backup http://download-software.dk/norton-security-with-backup Den nye Norton Security with Backup leverer alt det bedste fra Norton til din computer, både Windows og Macintosh, samt… Kaspersky Password Manager http://download-software.dk/kaspersky-password-manager Med Kaspersky Password Manager har du mulighed for at sikre din online, og offline, brugernavne og kodeord optimalt imod tyveri… Kaspersky Security Scan http://download-software.dk/kaspersky-security-scan Scan din computer for malware og sikkerhedsbrister i dit system med den smarte løsning Kaspersky Security Scan som sagtens kan… Windows 7 Home Premium http://download-software.dk/windows-7-home-premium Home Premium udgaven i serien af Windows 7 er den mindste version, rent funktionsmæssigt, men den foretrukne version til hjemmebrug.Du… Microsoft Office Professional http://download-software.dk/microsoft-office-professional Den gratis Office 2013 Professional prøvepakke giver dig adgang til Word 2013, PowerPoint 2013, Excel 2013, Outlook 2013, OneNote 2013,… Microsoft Office Home and Business http://download-software.dk/microsoft-office-home-and-business Office-pakken til den lille virksomhed eller organisation kalder Microsoft for "Home and Business" udgaven, omend det kun er Outlook mail-klienten… Microsoft Visio Professional http://download-software.dk/microsoft-visio-professional Når du skal arbejde med store mængder af data, især kompleks data, så er det praktisk med en softwareløsning som… McAfee Total Protection http://download-software.dk/mcafee-total-protection Vær i sikkerhed for trojanske heste, virus, spyware, rootkits m.m. med den mest avancerede anti-malwarebeskyttelse - prøv McAfee Total Protection.… MacKeeper Premium http://download-software.dk/mackeeper-premium MacKeeper Premium er både et antivirusprogram og et optimeringsprogram til din Macintosh computer, der med sikker hånd afviser virustrusler og… avast! Internet Security http://download-software.dk/avast-internet-security Hvis du skal beskytte din computer med et prisvindende antivirusprogram, så bør du kigge nærmere på avast! Internet Security som… Adobe Lightroom http://download-software.dk/adobe-lightroom Med Adobe Lightroom kan du på en overskuelig og brugervenlig måde behandle, redigere og forbedre dine billeder - digitale eller… Spyhunter http://download-software.dk/spyhunter Fjerne alle typer af spyware, adware, rootkits, malware osv. fra din Windows-baserede computer med det effektive anti-spyware program Spyhunter.Spyhunter er… Bitdefender TrafficLight http://download-software.dk/bitdefender-trafficlight Bitdefender TrafficLight er en gratis browsertilføjelse, som kan hjælpe med at beskytte dig mod en række webtrusler. Installér TrafficLight på… Kaspersky Rescue Disk http://download-software.dk/kaspersky-rescue-disk Kaspersky Rescue disk er en softwareløsning til fjernelse af virus i kritiske situationer, især når du ikke længere har adgang… BitDefender Rescue CD http://download-software.dk/bitdefender-rescue-cd Reparation af skader forårsaget af virusinfektioner og genoprettelse af Microsoft Windows systemet til en 100% funktionstilstand er ofte en vanskelig… Kaspersky Mobile Internet Security til Android http://download-software.dk/kaspersky-mobile-internet-security-til-android Hvis du ønsker optimal sikring og beskyttelse af din Android mobiltelefon, så bør du overvejer at kigge nærmere på den…