Download-software.dk RSS feed Fri, 03 Jul 2020 22:31:25 CEST Her får du en hurtig oversigt over de nyeste filer and artikler på Download-software.dk Download-software.dk http://download-software.dk/ Norton Secure VPN https://download-software.dk/norton-secure-vpn Vil du gerne opnå den samme beskyttelse af dine personlige oplysninger, som bankerne har? Så er det værd at undersøge… <link>https://download-software.dk/</link> <description/> </item> <item> <title>McAfee Internet Security https://download-software.dk/mcafee-internet-security McAfee Internet Security er en sikkerhedsløsning, hvis funktioner rækker langt ud over det som almindelige antivirusprogrammer tilbyder med hensyn til… <link>https://download-software.dk/</link> <description/> </item> <item> <title>Ashampoo Burning Studio https://download-software.dk/ashampoo-burning-studio Skabe flotte og professionelle DVD og CD medier med Ashampoo Burning Studio.Programmet hjælper dig med at brænde alle typer af… Chili Antivirus til Macintosh https://download-software.dk/chili-antivirus-til-macintosh Der er ingen fornuftig grund til at udsætte din Macintosh computer de farer som lurer på internettet eller kan inficere… Norman Security Suite https://download-software.dk/norman-security-suite Norman Security Suite leverer antivirus-beskyttelse, firewall imod indtrængen, forældrekontrol, antispam filter og privatsfæreværktøjer til Windows-baserede computere. Norman tilbyder en rundhåndet… Norton Security with Backup https://download-software.dk/norton-security-with-backup Den nye Norton Security with Backup leverer alt det bedste fra Norton til din computer, både Windows og Macintosh, samt… Kaspersky Password Manager https://download-software.dk/kaspersky-password-manager Med Kaspersky Password Manager har du mulighed for at sikre din online, og offline, brugernavne og kodeord optimalt imod tyveri… Kaspersky Security Scan https://download-software.dk/kaspersky-security-scan Scan din computer for malware og sikkerhedsbrister i dit system med den smarte løsning Kaspersky Security Scan som sagtens kan… Windows 7 Home Premium https://download-software.dk/windows-7-home-premium Home Premium udgaven i serien af Windows 7 er den mindste version, rent funktionsmæssigt, men den foretrukne version til hjemmebrug.Du… Microsoft Office Professional https://download-software.dk/microsoft-office-professional Den gratis Office 365 Personal prøvepakke giver dig adgang til Word , PowerPoint , Excel , Outlook , OneNote ,… Microsoft Office Home and Business https://download-software.dk/microsoft-office-home-and-business Office-pakken til den lille virksomhed eller organisation kalder Microsoft for "Home and Business" udgaven, omend det kun er Outlook mail-klienten… Microsoft Visio Professional https://download-software.dk/microsoft-visio-professional Når du skal arbejde med store mængder af data, især kompleks data, så er det praktisk med en softwareløsning som… McAfee Total Protection https://download-software.dk/mcafee-total-protection Vær i sikkerhed for trojanske heste, virus, spyware, rootkits m.m. med den mest avancerede anti-malwarebeskyttelse - prøv McAfee Total Protection.… MacKeeper Premium https://download-software.dk/mackeeper-premium MacKeeper Premium er både et antivirusprogram og et optimeringsprogram til din Macintosh computer, der med sikker hånd afviser virustrusler og… avast! Internet Security https://download-software.dk/avast-internet-security Hvis du skal beskytte din computer med et prisvindende antivirusprogram, så bør du kigge nærmere på avast! Internet Security som… Adobe Lightroom https://download-software.dk/adobe-lightroom Med Adobe Lightroom kan du på en overskuelig og brugervenlig måde behandle, redigere og forbedre dine billeder - digitale eller… Spyhunter https://download-software.dk/spyhunter Fjerne alle typer af spyware, adware, rootkits, malware osv. fra din Windows-baserede computer med det effektive anti-spyware program Spyhunter.Spyhunter er… Bitdefender TrafficLight https://download-software.dk/bitdefender-trafficlight Bitdefender TrafficLight er en gratis browsertilføjelse, som kan hjælpe med at beskytte dig mod en række webtrusler. Installér TrafficLight på…